Która platforma jest największą wśród aplikacji streamingowych?

Pamiętamy czasy, kiedy aby posłuchać nowego albumu ulubionego wykonawcy, musieliśmy udać się do sklepu muzycznego czy też ściągać pojedyncze utwory na podejrzanych stronach.

Spotify – gigant wśród aplikacji streamingowych

Na szczęście dzisiaj dzięki aplikacjom streamingowym, możemy słuchać muzyki w każdym momencie za pośrednictwem naszego telefonu. Jedną z najlepszych aplikacji tego typu jest Spotify.

Spotify – dlaczego warto?

Platforma istnieje od 2006 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie użytkowników na całym świecie. Możemy korzystać z niej za darmo, jednak w tym przypadku dostępne funkcje są ograniczone. Znacznie korzystniej jest zdecydować się na Spotify premium z dostępem do wszystkich możliwości platformy.

Istnieją cztery główne plany miesięczne oferowane przez Spotify

  • Individual za 19,99 (1 konto)
  • Duo za 24,99 (2 konta)
  • Family (do 6 kont)
  • Student (1 konto)

Baza utworów muzycznych stale się powiększa i stanowi ponad 50 000 000. Poza dostępem do muzyki użytkownik może pobierać utwory do słuchania w trybie offline oraz tworzyć z nich playlisty. Korzystając z portalu za pośrednictwem komputera, po zaproszeniu znajomych, możemy obserwować w czasie rzeczywistym, czego słuchają i czerpać z nimi wzajemną inspirację. Możesz równie obserwować swoich ulubionych artystów i dostawać powiadomienia o wydaniu przez nich nowego albumu czy pojedynczego utworu.

Spotify to zdecydowanie dobry wybór dla osób, które stale słuchają muzyki w ciągu dnia i chcą uzyskiwać jak najszybszy dostęp do nowych utworów ulubionych zespołów, a to wszystko w ramach dobrze zorganizowanej i estetycznie satysfakcjonującej aplikacji.

 

One thought on “Która platforma jest największą wśród aplikacji streamingowych?

Dodaj komentarz