Zaplecze reklamowe dla muzyków i wydawnictw muzycznych

Dlaczego warto wybierać specjalistów, którzy doskonale znają branżę muzyczną?

Choć reklama jest jednym z najważniejszych pól w biznesie, to kiedy chodzi o rynek muzyczny najlepiej jest, kiedy biorą się za promocję ludzie znający się na branży. Patrząc na to jak szybko rozwija się rynek muzyków i wydawnictw, nie można oczekiwać zadowalających rezultatów kiedy wysiłki promocyjne są “na pół gwizdka” – potrzebna jest spójna kampania prowadzona przez specjalistów. W takim celu założone zostało Zaplecze Muzyka.

Prężnie rozwijający się rynek muzyczny coraz mocniej wymaga nie tylko zaangażowania od strony kreatywnej, ale też zrozumienia od strony reklamowej. Nieważne, czy jesteś artystą niezależnym, czy przedstawicielem wytwórni, reklamę lepiej oddać w ręce ludzi znających się na promocji, a najlepiej, znających się na promocji w branży. Zaplecze Muzyka powstało z inicjatywy ludzi będących na tym rynku od wielu lat, znają potrzeby i zawiłości prowadzenia kampanii reklamowej w świecie muzyki i są w stanie dostarczyć najwyższej klasy pomoc. Oddając odpowiedzialność dużej części sukcesu swojej pracy osobom nie znającym się na tej gałęzi rynku, można stracić nie tylko czas i pieniądze – w grę w końcu wchodzi twoja wartość artystyczna. Ludzie z zapleczemuzyka.pl doskonale ją rozumieją.

Prowadzisz agencję artystyczną, wytwórnię, zespół muzyczny lub studio nagrań?

Na pewno regularnie potrzebujesz produktów reklamowych takich jak koszulki, smycze, plakaty, bilety i wiele innych gadżetów. Ten sklep stworzyli dla ludzi takich jak Ty. W tym jednym miejscu zamówisz wszystko, co potrzebujesz dla swojego muzycznego świata – ubrania z nadrukami, banery, plakaty, a nawet bilety na organizowane przez Ciebie wydarzenia i koncerty! Co więcej – zaprojektują okładki płyt, plakaty, a także świadczą usługi video – nagrają Twój teledysk, zorganizują sesję foto czy okleją Ci tour busa! Doskonale wiedzą, jak szybko trzeba reagować na wszelkie akcje promocyjne Twojej muzyki. Dzięki temu, że w jednym miejscu możesz załatwić materiały reklamowe, akcja promocyjna będzie sprawna, a co najważniejsze – spójna w każdy calu.

Usługi reklamowe dla muzyków

Zapleczemuzyka.pl doskonale wiedzą, czego szukają artyści, co sprzedaje się na koncertach i co jest niezbędne do budowania profesjonalnego wizerunku. Oferta jest podzielona kategorie, żebyś mógł szybciej znaleźć to, czego szukasz. W każdej kategorii wybierasz pojedyncze produkty reklamowe dla muzyków, a jeśli interesuje Cię coś więcej, zobacz pakiety, które oferują. Pakiety z materiałami reklamowymi, np. dla zespołów muzycznych zawierają zestaw, w którym będziesz mieć najpotrzebniejsze gadżety, aby promować logo swojego zespołu. Wizytówki, broszury lub nawet koszulki i kubki dla fanów są świetnym nośnikiem Twojego artystycznego wizerunku. Mają własne studio graficzne, więc projektowanie plakatów lub innych materiałów reklamowych także odbywa się w jednym miejscu. Jako część grupy medialnej mają bezpośredni dostęp do prawie 40 tys. gadżetów i odzieży reklamowej, a dodatkowo dysponują parkiem maszynowym, dzięki czemu oferują wszystkie rodzaje znakowania materiałów. Dodatkowo mają możliwość bezpiecznego magazynowania Twojego towaru. Korzystając z ich usług, wspierasz polski rynek, a dla stałych klientów oferują atrakcyjne rabaty. Przy dużych zamówieniach można liczyć na zniżki, co jest świetną opcją zwłaszcza dla wydawnictw muzycznych oraz agencji artystycznych. Poszukujesz czegoś niestandardowego? Napisz do nich maila i porozmawiaj o spersonalizowanej ofercie dla Ciebie.

Wybieraj specjalistów od marketingu muzycznego, którzy spełnią Twoje oczekiwania

Tworzenie muzyki w dzisiejszych czasach mocno różni się od tego, jak to wyglądało kiedyś – wszystko przez rosnącą konkurencję i ogromne możliwości. Teraz nie wystarczy po prostu przegrać kasety, wrzucić do internetu czy dać lokalny koncert. Reklama siebie i swojej muzyki to bardzo skomplikowany proces który, aby był skuteczny, powinien być przeprowadzany razem z ludźmi, którzy dobrze go znają. Specjaliści z zapleczemuzyka.pl doskonale rozumieją, że szukanie hurtowni od akcesoriów, szwalni od ubrań i wielu innych rzeczy to bardzo pracochłonne zajęcie, szczególnie jeśli chce się wysokiej jakości, spójne i przyjemne w odbiorze merch, reklamę i wszelką inną pomoc promocyjną. Ty robisz to, co kochasz, oni sprawiamy że kochają to inni.